Stylové poradenství

Přibližně dvě sezení po 3 hodinách strávíme prohlížením katalogů, představující různé styly, typy bot, kabelek, šperků. Dozvíte se specializované informce přímo pro Vás. Poznáte Vaše střihy oděvů, které Vám nejvíce sluší.

Během konzultace od Vás potřebuji slyšet věty typu: „Jé, tenhle kabátek mám doma a nosím ho strašně ráda.“ Nebo: „ No tyhle kalhoty jsou šílené, jsou moc úplé, tyhle bych si nikdy nedala! „ A nebo: „ No přesně tyhle šaty mám doma v šatníku, leží mi tam už dva roky, byla jsem v nich asi dvakrát ale vůbec se v nich necítím.“

Můžete si s sebou vzít i vaše kousky z šatníku, se kterými si nevíte rady. Odzkoušíte si je a zjistíme, čeho se máte vyvarovat a na co si máte dát pozor.

Společným odsouhlasením, co je pro Vás nejlepší, bude vytvořena Vaše osobní prezentace. Ta obsahuje detailní rozbor všech prvků pro Váš šatník: střihy kabátků, halenek, kalhot, velikost a tvar kabelek, botů, šperků či typ účesu.

„Stylové poradenství Vám ukáže cestu, jak poznat sám sebe a zároveň se cítit dobře. Jak lze střihem, materiálem a v neposlední řadě délkou, vyzdvihnout vaši osobnost. Jak vhodným zvolením kabelky, bot a šperků k daným šatům, udělá to pravé kouzlo.“

Cena: 1800,-

Probírka šatníku

Společně projdeme veškeré Vaše věci od kabátků, bot, šperků či kabelek a najdeme ty nejlepší kombinace z toho, co teď máte. Vybereme kousky, kterým byste se měla vyvarovat a které jsou ty pravé. Nakonec vytvoříme seznam věci pro Váš další nákup.

Probírka šatníku se může stále opakovat, záleží jen na Vás, jak často ji využijete. Například jednou za půl roku nebo kdykoliv po Vašich nákupech.

Cena: 900,-

Asistence při nákupech

Příjemně strávíme čas v obchodech, kdy společně vybíráme a diskutujeme o daných kouscích oděvu. Zaměřujeme se na barvu, střih, materiál či vzor a to tak, aby seděl k Vašemu barevnému a stylovému typu. Při těchto nákupech si neodnesete nic, co by Vám neslušelo.
Bez problému si můžete vybrat, kam půjdeme nakupovat. Zda máte radši velké shopping parky a nebo máte radši nakupování někde v klidu a bez davu lidí.

Záleží jen Vás, kolikrát tuto službu využijete a kolik času spolu strávíme při nakupování.

Cena: 350,- / hod