Určení barevného typu

Před určením Vašeho barevného typu Vás nejdříve odlíčím. Poté si sundáte šperky a přikryji Vám vlasy a oděv, ve kterém jste přišla. Ženám které mají přírodní barvu vlasů, vlasy nepřikrývám.

Pomocí speciálního testu určím, jestli jste JARO-LÉTO-PODZIM-ZIMA. Poté prověřím, zda jste typ typický nebo typ přechodový; například: ZIMA do JARA, LÉTO do PODZIMU, PODZIM do ZIMY atd…podle toho se Vám odvíjí Vaše paleta barev, která Vám sluší. Některým z vás sluší barvy tlumené, jiným zase pastelové, dalším čisté, některým až fosforové.

Následně zjistím, který kov Vám více sluší. Jestli stříbro, zlato nebo měď. Také určím slušivou barvu Vašich vlasů, kterou zjistím přikládáním různobarevných vlasových vzorků.

„Barevným typem se rodíme, takže barvy, které Vám sluší, jsou na celý život. Ať už budete střídat barvy vlasů, či měnit rtěnky nebo halenky, stále budeme tím svým typem. Akorát Vám to v daný okamžik bude více či méně slušet.“

Cena: 350,-

Osobní výběr barev

Tato služba navazuje na určení barevného typu. K Vaší tváři přiložím až 1000 odstínů barev, abych vybrala ty nejdůležitější.
Společně diskutujeme o tom, jak na Vás dané barvy a struktury materiálů působí a jak se v nich cítíte. Vybírám ty nejslušivější odstíny, které nejvíce podtrhnou Vaši tvář, rozzáří oči, vyčistí pleť. Prodiskutujeme struktury materiálů, aby jste začala vnímat, které jsou pro Vás ty pravé a kterým se vyvarovat.
Celou škálu barev zalaminuji do kartiček (cca 2-5 kusů po 9 odstínech), která slouží jako pomůcka při nakupování. Kartičku položíte na daný oděv a zjistíte, zda je to Vaše barva či ne.

Cena: 700 – 1750,-

Osobní výběr vzorů

Tato služba představuje zjištění vzorů, které sluší právě Vám. K Vaši tváři vybírám ty nejlepší vzory a přitom spolu diskutujeme o tom, co si o nich myslíte a jak se v nich cítíte.
Celou škálu vzorů zalaminuji do kartiček (cca 2-3 kusy po 9 vzorech), které slouží jako pomůcka při nakupování.

S Vašim výběrem vzorů se dozvíte, zda Vám sluší malé či velké květy, tenké či hrubé pruhy, jestli Vám sluší čísla nebo písmena, jestli má být vzor malovaný nebo tištěný, jak daleko má daný vzor od sebe být, v jakých barvách bude ideální a zda vzory mají být na světlém nebo tmavém podkladu.

Cena: 700 – 1050,-

Návrh kombinací

Společně probereme různé návrhy barevných kombinací a vybereme pro Vás ty nejvhodnější. Zjistím, zda si můžete dovolit zajímavé barevné kombinace ve Vašem šatníku nebo bude pro Vás platit, že v jednoduchosti je krása.

Vaše individuálně vybrané odsíny barev zalaminuji do kartiček, které představují Vaše oblečení a doplňky. Budete mít rychlý přehled jak jednoduše Vaše oblečení zkombinovat.

Vy sama se rozhodnete, kolik barevných kombinací budete chtít.

Cena: od 50,-