IMG_5114

Když jsem začínala, nevěřila jsem, že pár barev a vstřebání svého stylu udělá tak moc. Dozvěděla jsem se o sobě spoustu věcí, které mi usnadňují rozhodování.

Naučila jsem se poznat sama sebe. Dnes je to můj klíč k úspěšným nákupům.

Využijte tuto možnost i VY.

Přijďte se podívat do mého studia. Těším se na Vás. Jana

POZVÁNKA DO MÉHO STUDIA
IMG_0828

Jak to všechno bylo.

Začínala jsem jen se stovkou odstínů barev, s mými kamarádkami (za což jim moc děkuji) a můj první zkoušecí prostor byl v koupelně :o). Poté jsme doma uvolnili jeden pokoj a zkoušela jsem, pracovala jsem, předělávala a zjišťovala, abych se mohla co nejvíce přesvědčit a ujistit, co dělají barvy a styl. Jak to na každého působí jinak a co se stane, když se mi to nepovede. A kladla jsem si otázky: „Jak to, že když vidím v dálce Gabku, tak nejdřív zbystřím její svetr a potom ji?“ “ Jak to, že Lenka má na sobě sukni ve svých barvách, ale necítí se v ní dobře?“ Byla jich spousta… Ale NIKDY jsem to nevzdala a šla do toho rovnou, abych se dozvěděla a vyzkoušela toho co nejvíce.

A najednou to do sebe začalo všechno zapadat a já konečně pochopila, jak to je. Přesvědčila jsem se, že každý je úplně jiná osobnost se svou vlastní škálou barev a vzorů, kombinací a střihů oblečení a doplňků. Že někomu sluší barvy ostré, někomu tlumené, jinému jemné a dalšímu  fosforové. Že některým ženám sluší šaty s kytičkama a jiným zase gepardí či s proužky. Dumala jsem a zjistila jsem proč. Z kurzů jsem věděla o různých stylech, ale jak uspokojit všechny? Prostě se vcítit do každého z nás. Elegance barvy čisté, jemné vzory a kombinace, malý zájem o módu. Extravagance barvy výrazné až fosforové, zajímavé vzory i kombinace, vysloveně čeká na nové módní outfity. A tak bych mohla pokračovat o dalších a dalších stylech. O každém z vás.

Mé známé a blízké vystřídaly opravdové zákaznice. Dopracovala jsem se až na 1000 odstínů barev a přes 500 vzorovaných látek. Stále doplňuji katalogy stylů, šperků, kabelek a bot. A to proto, abych mohla uspokojit každý barevný a stylový typ – jednoduše každou z Vás! Mám za sebou spoustu prezentací, kde oslovuji nové a nové lidi. Přednáším o barevné typologii a stylovém poradenství. Denně se setkávám s lidma, díky nímž se učím nové a nové věci.

IMG_0880
P1230233

Přidejte se také.

V průběhu mateřské dovolené mě barvy a styly oslovily natolik, že jsem se začala sebevzdělávat a poté si udělala kurz barevné typologie a stylového poradenství. Pak nastalo období, které bylo nutné projít, aby jsem si uvědomila priority. Nyní pracuji na pozici obchodního referenta a dělám práci která mě baví. A barvy a styl jsou mým úžasným koníčkem.

Baví mě móda, barvy, různé styly, nakupování a hlavně to, jak to vše využít pro jednodušší život. Začínala jsem s knížkou v ruce a nestačím se divit, jak to vše funguje a do sebe zapadá, pokud se tomu člověk nebrání.

Jsem maminka dvou úžasných dětí a žena skvělého manžela, který mě ve všem podporuje.

Myslím, že nastává doba, kdy bychom měli všichni začít na sobě pracovat (ať už zvenčí, zevnitř či na duši), aby jsme si svět dělali krásnějším.

Přeji krásnou cestu.

Jana Malířová